Tvorba

Webové stránky

Něco málo jsem už stihl spáchat a tady je ukázka!

Reality Vágnerová

Reality Vágnerová

Popis již brzy

www.realityvagnerova.cz

EK-Photography

Návrh a kompletní tvorba webových stránek. Cílem bylo vytvořit jednoduché portfolio, které upoutá pozornost a přesvědčí zájemce o volbě právě této fotografky. Součástí webu je i menší fotogalerie, na které jsou vystaveny vybrané záběry jako ukázka tvorby.

Základem webu je HTML, Bootstrap 3 (doplněný o vlastní CSS) a pokročilejší využití jazyků PHP a JavaScript.

www.ekphoto.cz

EK-Photography
Spořická 6 a 21

Spořická šestka a půlmaraton

Návrh a kompletní tvorba webu pro běžecký závod Spořická šestka a půlmaraton. Cílem bylo vytvořit jednoduchou prezentaci, ve které návštěvník nalezne všechny potřebné informace. Web je plně responzivní.

www.sporickasestka.cz

Easy Way To Match

Návrh a kompletní tvorba webových stránek pro projekt Easy Way To Match.

www.easywaytomatch.cz - Web po roce zrušen.

Easy Way To Match
Hopman triatlon

Hopman triatlon

Návrh a kompletní tvorba webových stránek. Hopman tým každoročně organizuje pět sportovních akcí a je důležité, aby se návštěvníci webu rychle zorientovali a bez problémů nalezli hledané informace (ať už se jedná o výsledky, fotografie, propozice či přihlašovací formuláře).

Web využívá MySQL databázi, základem je HTML, Bootstrap 3 (doplněný o vlastní CSS) a základy PHP, které umožňuje komunikaci s databází.

www.hopmantriatlon.cz

Žatecký knedlík

Žatecký knedlík

Popis již brzy

www.zateckyknedlik.cz

Gymnázium Žatec

Návrh a kompletní tvorba webových stránek. Obsah je z velké části převzaný ze staré verze webu, která již nutně potřebovala nový kabát. Při návrhu stránek pro střední školu bylo nutné přizpůsobit prostředí pravidelným návštěvníkům - studentům. Zvýraznění nejčastěji navštěvovaných stránek Rozvrh, Suplování a Bakalářů by jim mělo pomoci rychle vyhledat informace, které potřebují. Vše potřebné by zde ale měli najít i rodiče a veřejnost .

Základem webu je HTML, Bootstrap 3 (doplněný o vlastní CSS) a základy jazyků PHP a JavaScript.

www.gymnaziumzatec.cz

Gymnázium Žatec